Poznajmy się!

Przemysław TeszCześć, nazywam się Przemysław Tesz i pomagam przedsiębiorcom reklamować się w świecie Google i w social mediach (Facebook, Instagram i LinkedIn). Zauważyłem, że duża część przedsiębiorców napotyka na problemy, kiedy chce pojawić się w Internecie. Pytania są podobne, niezależnie czy zaczynam rozmawiać z właścicielem małego salonu kosmetycznego, czy z dealerem samochodowym z Gdyni:

    • „Jak mogę być u góry w Google?”
    • „Jak się mierzy skuteczność kampanii w Internecie?”
    • „Czy muszę mieć Facebooka? A może LinkedIn? Co jest lepsze?”

Pomagam odpowiedzieć na te i inne pytania, kierując się zdobytą wiedzą i ponad 12-letnim doświadczeniem w marketingu. Prowadząc tego bloga również zapewniam, że jestem na bieżąco w trendach ze świata digital marketingu. Na przestrzeni ostatnich lat pomogłem ponad kilkunastu firmom zaistnieć w sieci. Od agencji nieruchomości i restauracji, po dealerów aut czy nawet jedno przedszkole! W znalezieniu czasu na współpracę z tak wieloma klientami, z rak różnych branż, pomaga mi druga pasja, jaką jest zarządzanie sobą w czasie.

Jakiś czas temu zauważyłem, że nie mam na nic czasu i pracuję po 12 godzin dziennie, żeby wyrobić się z wszystkimi zadaniami. Z pomocą jednak przyszło mi poznanie swoich nawyków i zastąpienie ich nowymi. Musiałem również przewartościować swoje priorytety i ustalić gdzie jest granica między pracą, a życiem prywatnym. Zresztą o tym przeczytacie nieraz na blogu 🙂

Inspiracje

Wierzę w to, że każdą firmę można wypromować w Internecie. Niezależnie czy sprzedajesz zbiorniki na wodę czy seler naciowy. Każdy produkt jest przeznaczony dla określonej grupy osób, do której ja pomagam dotrzeć. To jest moje „Dlaczego” jakby ujął to Simon Sinek – autor książki „Zaczynaj od dlaczego”.

W zrozumieniu tego jak mogę pomóc innym, pomógł mi dzisiejszy guru marketingu „Seth Godin”. To dzięki słuchaniu jego porad i czytaniu książek, dowiedziałem się co to znaczy być dobrym „marketingowcem”. Nauczył mnie czym dzisiaj jest marketing, jak mogę sprzedać wybrane produkty i usługi oraz jak tworzyć długofalową strategię marketingową. Oprócz tego staram się dalej inspirować, bo nauka to niekończący się proces. Nieraz wspomnę o tym czego i kogo słucham, bo trochę tego jest.

It’s easier to love a brand when the brand loves you back. – Seth Godin

Edukacja

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy na kierunku Zarządzanie Marketingiem i Sprzedażą. Oprócz tego ukończyłem studia podyplomowe Menedżer Sprzedaży na tej samej uczelni. Po drodze jeszcze dołożyłem kilkanaście szkoleń:

Kiedy nie pracuje to czytam i od czasu do czasu znajdziecie mnie na eventach marketingowych w Polsce. Jak mnie zobaczysz, to zapraszam na małe latte. Chętnie pogadam o marketingu i nie tylko!

Prywatnie

Na co dzień mieszkam i pracuję w Gdyni. Fan kawiarni, dobrej książki spacerów wzdłuż morza i sportu (piłka nożna, koszykówka).